شرکت آکام تجارت کارینا

 

نماینده رسمی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش لاستیک‌های OVATION (اُویشن) در ایران

(اُویشن) OVATION

 این برند از محبوبیت خاص در بازار داخلی و بین المللی می‌باشد و نیز یکی از برند‌های اصلی ارتقا یافته توسط کمپانی شاندونگ هنِگ فنِگ رابر وپلاستیک است. این کمپانی یکی از تولید کنندگان پیشروی صنعت لاستیک در چین می‌باشد که در سال ۱۹۹۵ در زمینی به مساحت ۱. ۶ کیلومتر مربع با بودجه ۵ بیلیونی و نیز ۶۰۰۰ کارمند احداث شد. کارخانه ۴ پلات شهر دُنگ یینگ در منطقه شاندونگ چین دارد که شامل یک کارخانه تی بی‌آر (لاستیک باری) با ظرفیت تولید سالانه ۴ میلیون تایر، یک کارخانه پی سی آر (لاستیک سواری) با ظرفیت تولید سالانه ۱۴ میلیون تایر، یک کارخانه وسایل ساخت تایر و نیز یک ساختمان نیرو می‌باشد.هنگ فنگ متخصص در ساخت تایر‌های مشترک المرکز دایره‌ای شکل که در ماشین‌های پر سرنشین، اس یو وی، کامیونت‌ها و اتوبوس‌ها در تمامی فصول با کارکرد عالی که در جهان از شهرت بالایی برخوردار می‌باشند است.هنگ فنگ به سیستم آر دی و نیز امکانات قدرتمند تست خود که کیفیت و ماندگاری فوق العاده محصولاتش را تضمین می‌کند مفتخر است. بسیاری از ابزار ساخت هنگ فنگ از اروپا، ایالات متحده و ژاپن وارد می‌شوند.  هنگ فنگ یک سیستم تضمین کیفیت فوق العاده را ایجاد کرده که تایید شده توسط ISO۹۰۰۱، TS۱۶۹۴۹، DOT، ECE، GCC، INMETRO، CCC، BIS، SNI، SONCAP و برخی دیگر از غول‌های استاندارد می‌باشد.

لاستیک خسارتی چیست؟

تمامی تایرهای اُویشن که از طریق این شرکت عرضه می‌شوند دارای ۵ سال گارانتی می‌باشند.


در هنگام بروز هرگونه خسارت که حاصل از نقض در فرایند تولید باشد پس از تایید توسط کار‌شناس واحد خسارت مشمول پرداخت خسارت می‌باشد.


لازم به ذکر است که تایرهایی که به دلیل استفاده نادرست نگهداری نامناسب معیوب شده باشند شامل پرداخت خسارت نمی‌باشند.

 

برخی از عوامل عبارتند از:

 

  • باراضافه
  • کم بادی یا پربادی لاستیک
  • نقص در سیستم مکانیکی خودرو
  • نگهداری تایر در آفتاب و گرمای شدید
  • تایرهای آپارات شده
  • حرکت با حالت پنچری
  • حرکت با سرعت غیرمجاز
  • برخورد با موانع جاده 
  • بالانس نبودن چرخ‌ها و استفاده از تایرهای غیریکسان در یک محور

 

پیگیری وضعیت لاستیک‌های خسارتی از طریق تمامی نمایندگان این شرکت قابل پیگیری می‌باشد.

 

 

نماد های اعتماد

 

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper.